Klášterní pivovar
Moderní ubytování uprostřed lesa
zobrazit
Oslava u nás
na zahradě v pohodě oslavíte narozeny
zobrazit
Okolí Hájenky
krásné a čisté prostředí jižní moravy
zobrazit

Hájenka Chaloupky

Za skvělou dovolenou s dětmi nemusíte do zahraničí. Stačí přijet na Hájenku do krásného prostředí Znojemské pahorkatiny a užít si týden v krásné přírodě uprostřed lesa.

Cyklostezka

V bezprostřední blízkosti Hájenky vede cyklostezka Moravia. Z hájenky je to jen kousek k vodní nádrži odkud cyklostezka navazuje všemi směry.

Ubytování

Nabízíme k pronájmu celou budovu Hájenky, která vychází z původního klášterního pivovaru. Pro váš komfort zde najdete veškeré vybavení.

Rezervace

Rezervujte si Hájenu ještě dnes. V sezóně se termíny rychle plní, takže neváhejte. Rezervace je předběžná a nezávazná. Budeme vás kontaktovat.

Deník Hájenky

Prázdninový týden pro rodiny s dětmi

Prázdninový týden pro rodiny s dětmi

Připravili jsme pro čtyři rodiny s dětmi prázdninové setkání v nově zrekonstruované ...

zobrazit

Tipy na výlet

Lesní oltář

Po pěší stezce od nádrže Horní Dunajovice směrem ke stejnojmenné obci můžete přijít ...

Ceník ubytování

Z důvodu pohody a soukromí hostů pronajímáme vždy pouze celou budovu včetně okolního příslušenství. Ubytujeme Vás nejméně na dvě noci. Cena za celou budovu Pivovaru.

Víkendový pobyt Pá - Ne: 

23 500 Kč

(což při plné obsazenosti vychází na 356 Kč lůžko / noc)

Týden pobytu: 

73 500 Kč

(což při plné obsazenosti vychází na 320 Kč lůžko / noc)

Usedlost je souborem hájenky, stodoly a části původní budovy klášterního pivovaru Louckého kláštera. Klášterní pivovar je nově zrekonstruovaný. Klasické stropní klenby doplňují moderní velká okna, která skvěle propojují interiér pivovaru s okolní přírodou. Kde to bylo možné jsme zachovali původní zdivo. V jeho prostorách dýchá genius loci minulých staletí.

Okolí Hájenky

Můžete si užívat sluníčka jižní Moravy či se posadit se skleničkou dobrého místního vína do stínu monumentálních líp nebo pod starými akáty, které v době květu omamně voní. Naše včelky z nich nosí výborný med, který Vám rádi dáme ochutnat. 500 metrů od hájenky najdete krásné přírodní koupání s čistou vodou a písečnou pláží u hráze Dunajovické přehrady. V přehradě si také přijdou na své rybáři, protože jde o oblíbený rybářský revír. Cyklistická turistická trasa prochází bezprostředně kolem hájenky a lesních cest pro procházky, je v okolí také několik.

Naše ubytování